Květiny online – prodej a rozvoz květin

Chcete potěšit svého miláčka, tajnou lásku nebo šéfovou? Není nic jednoduššího než zaslat květiny přes naše on-line květinářství! Můžete si vybrat z mnoha námi připravených vazeb, nebo si nechat uvázat i květinu přesně dle Vaší představy. Květiny je možno zaslat s dárkovým balením, takže svému protějšku nebo milované osobě uděláte zaručeně radost!

Květiny pro každou příležitost v on-line květinářství

V nabídce naleznete různé druhy svatebních a smutečních kytic, květin pro radost, z lásky – pro každou příležitost. Květiny si můžete i nechat svázat v našem květinářství na Praze 7!

Nejkrásnější dárek pro ženu

Potěšte svou ženu, přítelkyni nebo šéfovou krásnou kyticí, kterou jí doručíte až domů nebo přímo do zaměstnání! Ideální řešení pro doručení květin na dálku. Vyberte si z velkého množství druhů květin, které můžete u nás zakoupit! Nebo se zastavte u nás na prodejně a nechte si uvázat květinu přímo dle Vašich představ.

Rozvoz květin po Praze, celé ČR i do celého světa!

Díky naší spolupráci s FLEUROP – INTERFLORA dokážeme doručit Vaše květiny nejen po Praze a České republice, ale i po celé Evropě, Asii a USA. Zavolejte nám a informujte se na ceny a druhy květinových darů do zahraničí, na požádání zašleme nabídku e-mailem. Objednejte své květiny včas! Pro doručení květinových darů mimo území ČR je dobré zadat objednávku alespoň den před datem doručení, v případě smutečních květin alespoň 2 dny před datem doručení.

Novinky

Nově v prodeji Vermikompost – účinné organické hnojivo

11.06.2012

je účinné organické hnojivo – produkt kalifornských žížal. Doporučujeme pro všechny druhy pokojových a venkovních rostlin, vhodné taktéž pro hnojení zeleniny a trávníků a k přihnojování rostlin ve sklenících. Výrazně zvyšuje výnosnost a květenství. Podporuje

DSCF0651